Co oferujemy


NajlepszyDentysta.pl to prestiż i jakość , którą możesz Lekarzu Dentysto, podarować Pacjentowi, który poszukuje dla siebie najwyższej jakości Gabinetu Stomatologicznego. Prezentacja Usługodawców  stanowi Informację dla Usługobiorców, Świadczeniobiorców i może ją dodać każdy PAKIET A (dane te są publiczne i znajdują się w rejestrach i ewidencji: NIL, KRS lub CEIDG).

Ruch unikalnych użytkowników  na witrynie www.najlepszydentysta.pl w okresie od grudnia 2017 do końca marca 2018 wg. Google Analitics witryny wyglądał następująco:

80% – Polska

10% – Niemcy

5% – Wielka Brytania

reszta: Rosja, Hiszpania itd.

Lekarzu Stomatologu – Lekarzu Dentysto ! Podziel się Rabatami i Promocjami na swoje Usługi i Produkty z innymi. Ponieważ od innych dla Ciebie, czekają one w naszej Ofercie.

Podstawowa Oferta dla Podmiotów, którzy by chcieli zamieścić Informacje na temat prowadzonej przez siebie działalności:(podstawowa tzn.niepełna) Dodanie wpisu odbywa się za pomocą formularza „Dodaj Gabinet” lub „Kontakt”. Dodany BEZPŁATNY wpis pokazuje się w ciągu 6 miesięcy od poprawnego jego dodania. Dodany PŁATNY wpis pokazuje się do 3ech dni od poprawnego jego dodania Dodany wpis z opcją płatną będzie aktywny przez 360 dni. Po tym czasie kiedy zainteresowany nie przedłuży go w sposób jasny przez e-mail najsanpierw uiszczając opłatę  to wówczas wpis taki traci status opcji B i staje się automatycznie opcją A  Pakiet A BEZPŁATNY,  pozwala zaprezentować placówkę.Wpis zostaje umieszczony w jednej wybranej kategorii.Zawiera dane teleadresowe tzn Nazwę i adres (ulica, numer,miasto,województwo) i Uniwersalny Opis zastosowany do wszystkich bezpłatnych Informacji o Placówce (mogą się zdarzyć na nim obce reklamy). Wpis bezpłatny pokazuje się wciągu 6 miesięcy od poprawnego jego dodania w polu formularza(szczegóły w tabeli poniżej: Porównanie pakietów). Pakiet B PODSTAWOWY jest usługą zawierającą elementy płatne i pokazywany jest na witrynach najlepszydentysta.pl a także mapastomatologow.najlepszydentysta.pl. Zawiera opis, dane teleadresowe oraz zdjęcia i video widoczne po otwarciu prezentacji placówki, dodawany jest do kilku kategorii, ma link do strony doffolow, a także dobrane słowa kluczowe, Klient moze sam zasugerować co by sobie jeszcze życzył w ramach tego pakietu itd..(szczegóły w tabeli poniżej: Porównanie pakietów) Pakiet C  WYRÓŻNIONY– indywidualnie plus social media

Ceny 2018

Pakiet A – bezpłatnie

Pakiet B – 190zł./2 lata

Pakiet C – ceny od 300zł

 

Uwaga. Gwarancja Zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zakupu, jeśli usługa nie będzie Ci odpowiadała.

ETAPY DODANIA WPISU z INFORMACJĄ O PLACÓWCE:

1.DODANIE WPISU PRZEZ Klienta i/lub Moderatora

2.EDYCJA WPISU PRZEZ MODERATORA PORTALU

3.PUBLIKACJA

4.W ZALEŻNOŚCI JAKA PUBLIKACJA PRZY OPCJI PŁATNEJ – ZAPŁATA  I WYSTAWIENIE DOKUMENTU SPRZEDAŻY. NA FV pozycja zapłata za publikacje INFORMACJI O PLACÓWCE na witrynach…. DANE PEŁNYCH WPISÓW(płatne:nazwa,adres,e-mail,www,tel.) POTWIERDZAMY W REJESTRACH m.in. rejestr.nil.org.pl. Jeśli są jakieś rozbieżności w podanych danych  prosimy o sprostowanie ich i przesłanie przez zakładkę  Kontakt na stronie lub link Dodaj Placówkę lub Edytuj Dane. OFERTA PODSTAWOWA (bez dodatkowych usług)

PORÓWNANIE OPCJI Pakiety płatne ”B”,”C” Pakiet bezpłatny „A
nazwa firmy, miejsca lub strony TAK TAK
adres z numerem ulicy TAK TAK
obce REKLAMY na Profilu NIE TAK
logo  TAK
pełny Opis Usług TAK
zrobienie strony www w popularnych 1 ze 100 CMSach lub indywidualnie TAK
zdjęcia 360 panoramiczne gabinetu ( w zależności od zakresu)

 

TAK
weryfikacja dentysty i stomatologa TAK
Usługa emailingu   –
brak obcych reklam pod danymi teleadresowymi TAK
rozwinięta mapa z lokalizacją,link do strony www Gabinetu TAK
prezentacja lub opis TAK
godziny otwarcia TAK
 zdjęcia pokazujące gabinet TAK
numery telefonów kontaktowych bezpośrednio do Usługodawcy TAK
link do strony w serwisie Facebook, Twitter i inne TAK
poszerzona opcja słów kluczowych dla SEO TAK
zwiększona promocja w stosunku do zwykłych profili z opcji A oferty  TAK
lepsze możliwości wyszukiwania TAK
przewaga nad konkurencją TAK
social media TAK

UWAGA – nie dzwonimy do Gabinetów Stomatologicznych z Ofertą płatną znalezienia się na tej witrynie i nie rozsyłamy Spamu. Sam możesz na niej zagościć, wysyłając do nas wiadomość na Kontakt albo po prostu w wersji bezpłatnej  przez formularz Dodaj lub Aktualizuj Dane.

Co oferujemy
4.83 (96.67%) 12 głosy