Co oferujemy


NajlepszyDentysta.pl to prestiż i jakość , którą możesz Lekarzu Dentysto, podarować Pacjentowi, który poszukuje dla siebie najwyższej jakości Gabinetu Stomatologicznego. Prezentacja Usługodawców  stanowi Informację dla Usługobiorców, Świadczeniobiorców i może ją dodać każdy PAKIET A (dane te są publiczne i znajdują się w rejestrach i ewidencji: NIL, KRS lub CEIDG).

Ruch unikalnych użytkowników  na witrynie www.najlepszydentysta.pl w okresie od grudnia 2017 do końca marca 2018 wg. Google Analitics witryny wyglądał następująco:

80% – Polska

10% – Niemcy

5% – Wielka Brytania

reszta: Rosja, Hiszpania itd.

Lekarzu Stomatologu – Lekarzu Dentysto ! Podziel się Rabatami i Promocjami na swoje Usługi i Produkty z innymi. Ponieważ od innych dla Ciebie, czekają one w naszej Ofercie.

Podstawowa Oferta dla Podmiotów, którzy by chcieli zamieścić Informacje na temat prowadzonej przez siebie działalności:(podstawowa tzn.niepełna) Dodanie wpisu odbywa się za pomocą formularza „Dodaj Gabinet” lub „Kontakt”. Dodany BEZPŁATNY wpis pokazuje się w ciągu 6 miesięcy od poprawnego jego dodania. Dodany PŁATNY wpis pokazuje się do 3ech dni od poprawnego jego dodania Dodany wpis z opcją płatną będzie aktywny przez 360 dni. Po tym czasie kiedy zainteresowany nie przedłuży go w sposób jasny przez e-mail najsanpierw uiszczając opłatę  to wówczas wpis taki traci status opcji B i staje się automatycznie opcją A  Pakiet A BEZPŁATNY,  pozwala zaprezentować placówkę.Wpis zostaje umieszczony w jednej wybranej kategorii.Zawiera dane teleadresowe tzn Nazwę i adres (ulica, numer,miasto,województwo) i Uniwersalny Opis zastosowany do wszystkich bezpłatnych Informacji o Placówce (mogą się zdarzyć na nim obce reklamy). Wpis bezpłatny pokazuje się wciągu 6 miesięcy od poprawnego jego dodania w polu formularza(szczegóły w tabeli poniżej: Porównanie pakietów). Pakiet B PODSTAWOWY jest usługą zawierającą elementy płatne i pokazywany jest na witrynach najlepszydentysta.pl a także mapastomatologow.najlepszydentysta.pl. Zawiera opis, dane teleadresowe oraz zdjęcia i video widoczne po otwarciu prezentacji placówki, dodawany jest do kilku kategorii, ma link do strony doffolow, a także dobrane słowa kluczowe, Klient moze sam zasugerować co by sobie jeszcze życzył w ramach tego pakietu itd..(szczegóły w tabeli poniżej: Porównanie pakietów) Pakiet C  WYRÓŻNIONY– indywidualnie plus social media

Ceny 2018

Pakiet A – bezpłatnie

Pakiet B – 190zł./2 lata

Pakiet C – ceny od 300zł

 

Uwaga. Gwarancja Zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zakupu, jeśli usługa nie będzie Ci odpowiadała.

ETAPY DODANIA WPISU z INFORMACJĄ O PLACÓWCE:

1.DODANIE WPISU PRZEZ Klienta i/lub Moderatora

2.EDYCJA WPISU PRZEZ MODERATORA PORTALU

3.PUBLIKACJA

4.W ZALEŻNOŚCI JAKA PUBLIKACJA PRZY OPCJI PŁATNEJ – ZAPŁATA  I WYSTAWIENIE DOKUMENTU SPRZEDAŻY. NA FV pozycja zapłata za publikacje INFORMACJI O PLACÓWCE na witrynach…. DANE PEŁNYCH WPISÓW(płatne:nazwa,adres,e-mail,www,tel.) POTWIERDZAMY W REJESTRACH m.in. rejestr.nil.org.pl. Jeśli są jakieś rozbieżności w podanych danych  prosimy o sprostowanie ich i przesłanie przez zakładkę  Kontakt na stronie lub link Dodaj Placówkę lub Edytuj Dane. OFERTA PODSTAWOWA (bez dodatkowych usług)

PORÓWNANIE OPCJIPakiety płatne ”B”,”C”Pakiet bezpłatny „A
nazwa firmy, miejsca lub stronyTAKTAK
adres z numerem ulicyTAKTAK
obce REKLAMY na ProfiluNIETAK
logo TAK
pełny Opis UsługTAK
zrobienie strony www w popularnych 1 ze 100 CMSach lub indywidualnieTAK
zdjęcia 360 panoramiczne gabinetu ( w zależności od zakresu)

 

TAK
weryfikacja dentysty i stomatologaTAK
Usługa emailingu  –
brak obcych reklam pod danymi teleadresowymiTAK
rozwinięta mapa z lokalizacją,link do strony www GabinetuTAK
prezentacja lub opis TAK
godziny otwarciaTAK
 zdjęcia pokazujące gabinetTAK
numery telefonów kontaktowych bezpośrednio do UsługodawcyTAK
link do strony w serwisie Facebook, Twitter i inneTAK
poszerzona opcja słów kluczowych dla SEOTAK
zwiększona promocja w stosunku do zwykłych profili z opcji A oferty TAK
lepsze możliwości wyszukiwaniaTAK
przewaga nad konkurencjąTAK
social mediaTAK

UWAGA – nie dzwonimy do Gabinetów Stomatologicznych z Ofertą płatną znalezienia się na tej witrynie i nie rozsyłamy Spamu. Sam możesz na niej zagościć, wysyłając do nas wiadomość na Kontakt albo po prostu w wersji bezpłatnej  przez formularz Dodaj lub Aktualizuj Dane.

Co oferujemy
4.83 (96.67%) 12 głosy