NZOZ Ortodent. Centrum ortodontyczno – stomatologiczne Warszawa

Ładowanie Dentysta

« Wszystkie Dentysta

NZOZ Ortodent. Centrum ortodontyczno – stomatologiczne Warszawa

1 stycznia 2018godz.08:00 - 2 stycznia 2019godz.20:00

| Darmowy

Dentystyczne Nawigacja

NZOZ Ortodent. Centrum ortodontyczno – stomatologiczne Warszawa 5.00/5 (100.00%) 6 votes

W gabinecie świadczymy usługi z zakresu ortodoncji i stomatologii. Dbamy o estetyczny wygląd uzębienia oraz zdrowie zębów. Zajmiemy się wszelkimi nieprawidłowościami z zakresu ustawienia i położenia zębów. Oferujemy stomatologię dziecięcą i dla osób dorosłych.

Naszym pacjentom proponujemy aparaty ortodontyczne ruchome i stałe. Mamy bardzo duży wybór kolor i kształtów ligatur. We współczesnych czasach aparat ortodontyczny może być także świetną ozdobą, dzięki czemu będą Państwo mieli dużo lepsze samopoczucie.

Dodatkowo zajmujemy się stomatologią zachowawczą. Leczymy próchnicę i powstałe ubytki próchniczne. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne i leczenie kanałowe, czyli endodoncję. Usuwamy martwe zęby. Świadczymy usługi protetyczne. W zakresie stomatologii estetycznej oferujemy czyszczenie zębów, czyli scaling i piaskowanie, a także wybielanie zębów. Zapraszamy na konsultacje związane z profilaktyką stomatologiczną i na temat odpowiedniej higieny jamy ustnej.

W gabinecie pracują doświadczeni lekarze stomatolodzy i ortodonci. Przed rozpoczęciem leczenia zawsze wykonujemy pełną diagnostykę. Stosujemy skuteczne środki przeciwbólowe.

Gwarantujemy pełen komfort podczas pobytu w naszym gabinecie stomatologiczno-ortodontycznym.

dobry stomatolog

Zapraszamy!

Miejsce

NZOZ Ortodent. Centrum ortodontyczno – stomatologiczne Warszawa
Boya-Żeleńskiego 6
Warszawa, mazowieckie 00-621 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 825 16 66