Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

27. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych

20 września 2018 - 22 września 2018

Dobry stomatolog gabinet dentystyczny Stomatologia estetyczna ortodoncja implanty zębów protetyka endodoncja wykonywanie usług

Wg Organizatora niezwykle trudno, z tak dużego projektu jakim jest 27. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych (20-22 września, Poznań), wybrać dziesięć najciekawszych wydarzeń, są to:

1. WYSTAWA – w Poznaniu produkty zaprezentuje blisko 200 wystawców. Z pewnością nie zabraknie nowości i promocyjnych warunków zakupu. Tradycyjnie, branżowej rywalizacji na oferty, towarzyszyć będzie wyścig o miano najlepszego/najładniejszego/najbardziej obleganego (niepotrzebne skreślić) stoiska. Co tym razem wymyślą wystawcy?

2. KONGRES UNII STOMATOLOGII POLSKIEJ – już kilkaset osób zdecydowało się na rejestrację na to wydarzenie. Dlaczego? Nad poziomem wiedzy czuwają wybitni eksperci – przedstawiciele największych towarzystw i organizacji naukowych w kraju. Najwięcej uczestników zadeklarowało udział w panelach: „Leczmy mleczaki”, „Racjonalna antybiotykoterapia w stomatologii”, „Nie bójmy się ciężarnej” oraz „Lekarz dentysta onkologiem pierwszego kontaktu”.

3. WARSZTATY – dopełniają teoretyczną część Kongresu zapewniając wiedzę na różnym poziomie i z różnych dziedzin stomatologii. Obiektywne porównanie mikroskopów, pierwszy raz z implantologią, szycie, fotografia stomatologiczna – to tylko niektóre tematy warsztatów. Ich siłą są przede wszystkim świetni i lubiani praktycy.

4. FORA TEMATYCZNE – bez zapisów, bez opłat, na zasadzie „przysiądź się i posłuchaj” – w tym roku szkolenia firmowe będą otwarte dla wszystkich i zlokalizowane w specjalnych forach w pawilonach, tuż obok stoisk wystawców. Formuła, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie w końcu zawita do Poznania.

5. NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY – kto wie, być może to spotkanie przyszłych liderów polskiej stomatologii? Na razie napisali ciekawe prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie i zaprezentują je przed publicznością (sesja otwarta dla wszystkich) oraz wymagającym jury. W pracy naukowej przychodzi moment powiedzenia „sprawdzam!”.

6. ZJAZD HIGIENISTEK I ASYSTENTEK – bez wątpienia jeden z najciekawszych „transferów” CEDE. Katarzyna Ostrowska i jej szkolenia to klasa sama w sobie. Włączenie Zjazdu do programu Kongresu Unii Stomatologii Polskiej dodaje mu jakości, ale przede wszystkim stanowi dowód uznania i zrozumienia dla higienistek i asystentek. Warsztaty praktycznie rozeszły się na pniu!

7. GWIAZDY CEDE – kto powiedział, że branżowa rywalizacja o laury musi odbywać się za zamkniętymi drzwiami i tylko przez kilka godzin? Plebiscyt Gwiazdy CEDE trwa od czerwca do końca pierwszego dnia CEDE. Konkurs bez wątpienia daje pole do popisu dla firmowych specjalistów od marketingu. Komu uda się przekonać największą liczbę głosujących?

8. DENTYSTYCZNY TURNIEJ BILARDOWY – jedna z atrakcji wieczornej integracji w ramach imprezy „brejkDENS”. Priorytetem ma być dobra zabawa, ale turniej zostanie rozegrany zgodnie z profesjonalnymi przepisami, a nad ich przestrzeganiem będą czuwać zawodowcy. Bogdan „Wizard” Wolkowski – wielokrotny mistrz świata w trickach bilardowych pokaże takie rzeczy, że amatorów bilardu wśród dentystów po CEDE z pewnością przybędzie.

9. WYSZUKIWARKA AKTYWNOŚCI WYSTAWCÓW – „O zobacz tam jest fajny warsztat, ale chyba już się kończy” – tę kwestię szpiedzy CEDE słyszeli często przemierzając kilometry pomiędzy stoiskami wystawców. A przecież można inaczej. Specjalny wyszukiwarka aktywności wystawców pozwoli lepiej zorganizować zwiedzanie wystawy. Dzięki niej nie ominie nas ciekawe szkolenie, pokaz a nawet konkurs. Nowość!

10. „OTWÓRZ UTA. POWIEDZ RAKOWI NIE!” – dowód, że CEDE to #wiecejnizwystawa. To wydarzenie z misją. W tym roku po raz pierwszy uczestnikami CEDE będą również mieszkańcy Poznania. Wezmą oni udział w bezpłatnych badaniach przesiewowych kierunku nowotworów jamy ustnej. Z datą CEDE zbiega się bowiem Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Projekt realizowany jest przy współpracy z Fundacją „Z uśmiechem przez życie” oraz Urzędem Miasta w Poznaniu.

 

Szczegóły

Start:
20 września 2018
Koniec:
22 września 2018
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Poznań Internationa Fair, Poznań, PL
ul. Głogowska 14
Poznań, wielkopolskie 60-734 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 42 632 28 66

Organizator

Exactus Sp.j.
Telefon:
+48 42 632 28 66
Email:
info@exactus.pl, cede@cede.pl, info@cede.pl