Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do oglądania tej zawartości.


Aktualizowano 3 listopada 2023

Dlaczego widzisz ten napis?

“Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do oglądania tej zawartości.”

Aby wyróżnić zalogowanych Członków a także Członków fanpage najlepszydentysta.pl (za ich zaangażowanie) wprowadzamy dla reszty przypadkowych Czytelników ograniczenia w dostępie do witryny. Starsze materiały zarazem mniej wymagające, które przejęliśmy aktywując ponownie najlepszydentysta.pl, będą miały status otwarty, natomiast począwszy od końca października 2023, nowe artykuły, informacje itd. będą miały status ograniczony (nie wszystkie).

Dla niezorientowanych:

NajlepszyDentysta.pl nie jest powiązana z żadną kliniką stomatologiczną. Przez cały okres swojego istnienia na NajlepszyDentysta.pl, podejmowano wysiłki mające na celu zachęcanie i motywowanie placówek medycznych specjalizujących się w stomatologii do rozpowszechniania informacji o swoich usługach (darmo i nie darmo, na zasadach subskrypcji i bez subskrypcji, na bazie wyników). Niestety, wysiłki te zakończyły się niepowodzeniem z wielu powodów, przede wszystkim z powodu niechęci instytucji, dla których przeznaczona była witryna.

Aktualnie, naszą intencją nie jest zmuszanie specjalistów z wyżej wymienionej dziedziny do bycia tutaj. Nie staramy się też zdobywać „nieistotnych” polubień w mediach społecznościowych, czy to w sposób organiczny, czy nieorganiczny. Jesteśmy świadomi trudności finansowych, z jakimi borykają się prywatne praktyki lekarskie, w tym gabinety stomatologiczne, pomimo tego, że pacjenci płacą za swoje usługi w realnej walucie. Od dawna i na bieżąco monitorujemy także wyceny polskiego Narodowego Funduszu Zdrowia, które wielokrotnie spotykały się z odrzuceniem przez dentystów jako za niskie.

 

Podsumowując, nie wymuszamy niczego. Szczególnie w tej branży w Polsce. Trzymamy się ściśle polskich realiów.

Trafiłeś na tę stronę, aby znaleźć poradę lub polecany polski podmiot wyspecjalizowany w zakresie leczenia jamy ustnej? Na pewno, coś pożytecznego dla siebie tutaj znajdziesz (przynajmniej od października 2023), aby go samodzielnie wybrać już w realu.

Wiedzę jaką będziemy próbować przekazywać na NajlepszyDentysta.pl, nie pochodzi od laików, także bądź spokojny, nie szukamy sensacji dla klikalności kosztem twojego zdrowia.

Materiały będziemy publikować z różną intensywnością Pro Bono i bez reklam.

 

 

 

Aktualizowano 03.11.2023 faza testów.